0 položek 0 KčZobrazit

Jewels

Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)

1 2

Akce

1 999 Kč

Koupit

1 649 Kč

Russell Hobbs Topinkovač Jewels  Moonstone Grey

Tento moderní topinkovač Jewels Russell Hobbs v barvě elegantní šedé je kombinace stylu a luxusu. Díky delším přihrádkám je ideální pro všechny náročné konzumenty, kteří mají rádi širší krajíce chleba.

Tato rychlovarná konvice Russell Hobbs Jewels v barvě elegantní šedé je přístrojem pro každodenní použití, který dodá vaší kuchyni eleganci a styl. Odolná povrchová úprava proti otiskům prstů.

Akce

1 999 Kč

Koupit

1 599 Kč

Russell Hobbs Kávovar Jewels Topaz Blue

Tento kávovar Russell Hobbs Jewels Topaz Blue v elegantní modré barvě Vám připraví12 šálků najednou. Má objem skleněné karafy 1,8 litru, který je dostatečně velký na přípravu kávy pro celou rodinu.

Akce

1 599 Kč

Koupit

1 199 Kč

Russell Hobbs Jewels topinkovač 18625-56

Tento designový topinkovač Jewels Russell Hobbs s lesklým povrchem v módní barvě rubínu kombinuje módní design a inovativní funkce jako je např. funkce "lift&look".

Akce

1 899 Kč

Koupit

1 299 Kč

Russell Hobbs Jewels varná konvice

Tato elegantní Jewels Russell Hobbs konvice s lesklým povrchem v módní barvě rubínu bude ozdobou jakékoliv kuchyně. Kávu i čaj si uvaříte s nadšením.

Akce

1 999 Kč

Koupit

1 599 Kč

Russell Hobbs Jewels kávovar

Elegantní kávovar Russell Hobbs s lesklým povrchem  v módní barvě rubínu. Programovatelný časovač zajistí, že káva bude připravena vždy, když potřebujete.

Kolekce Jewels Russell Hobbs

Luxusní snídaňová kolekce Jewels Rusell Hobbs inspirovaná sofistikovaným třpytem drahých kamenů. Kombinuje záživé barvy s nejnovějším stylem.

Tato oslňující kolekce je inspirována nejnovějšími trendy z přehlídkových mol. Dodává tak Vaší kuchyni módní styl. Produkty Russell Hobbs Jewels jsou dostupné ve dvou barevných provedení a to topazově modré a rubínové.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.