0 položek 0 KčZobrazit

Russell Hobbs Entertaining gril a plotýnka

Russell Hobbs Entertaining gril a plotýnka

Russell Hobbs Entertaining gril a plotýnka Russell Hobbs Entertaining gril a plotýnka Russell Hobbs Entertaining gril a plotýnka Russell Hobbs Entertaining gril a plotýnka Russell Hobbs Entertaining gril a plotýnka Russell Hobbs Entertaining gril a plotýnka

Tento Entertaining gril s plotýnkou Russell Hobbs 23450-56 je perfektní pro velké rodiny či skupiny. Připraví Vám až 10 porcí, čtyři porce na grilu a 6 porcí na plotýnce. Grilování s tímto pomocníkem bude zábavou pro všechny. Nepřilnavé zahnuté grilovací plotýnky na stranách a jedna hladká uprostřed nabízí dostatek místa pro přípravu Vašich oblíbených pokrmů.

Dostupnost:

Prodej ukončen

Vaše cena:

2 199 Kč
včetně PHE a DPH

Záruka:

24 měsíců

Model / EAN:

23450-56 / 4008496879120

Výrobce:

Russell Hobbs

Entertaining gril Russell Hobbs s plotýnkou 23450-56

Tento Entertaining gril s plotýnkou Russell Hobbs 23450-56 je perfektní pro velké rodiny či skupiny. Připraví Vám až 10 porcí, čtyři porce na grilu a 6 porcí na plotýnce. Grilování s tímto pomocníkem bude zábavou pro všechny. Nepřilnavé zahnuté grilovací plotýnky na stranách a jedna hladká uprostřed nabízí dostatek místa pro přípravu Vašich oblíbených pokrmů. Vhodný pro přípravu masa, ryb, zeleniny, sendvičů, sýrů, ovoce a dalších oblíbených jídel.

Entertaining gril s plotýnkou 23450-56 má navrženy panty tak, aby bylo možné grilovat tlusté či nezvykle tvarované plátky masa nebo sendvičů. Panty se volně přizpůsobí tloušce potravin.

Odstranění přebytečného tuku

Díky svému inovativnímu designu odchází tuk pryč a jídlo je připraveno zdravě, o 42% efektivnější odstraňování tuku bez ztráty chuti nebo šťavnatosti. Chytré boční drážky odvedou nechtěný tuk z potravin do 2 zabudovaných misek pod grilem.

Gril a plotýnka

Gril i plotna jsou dvě na sobě nezávislé části, můžete každou část použít samostatně, nebo je můžete použít zároveň. Každá část má svůj vlastní ovládač teploty i kontrolku.

Specifikace grilu

  • Nepřilnavý povrch
  • Plotýnka
  • Nastavení teploty
  • Misky pro odvádění tuku
  • Kontrolka grilu
  • Kontrolka plotny
  • Kontrolka připojení
  • Pro 10 porcí
  • Snadné čištění
  • 1800 W

Návod k použití (ke stažení)

Napsat recenzi
Vaše jméno:
Vaše recenze:
Poznámka: HTML není přeloženo!
 
Hodnocení: Špatné            Dobré
 
Opište kód z obrázku: Captcha

Podobné produkty

Akce

1 799 Kč

Koupit

1 699 Kč

Maxicook grilovací plotýnka

Tato grilovací plotýnka Maxicook Russell Hobbs 22940 je vhodná pro přípravu ryb, masa, zeleniny a dalších různých pokrmů. Je velice šikovným pomocníkem při společném stolování s rodinou nebo přáteli.

Akce

1 999 Kč

Koupit

1 699 Kč

Fiesta Raclette gril

Tento rakletový gril Fiesta Russell Hobbs je ideální pro přípravu chutných pokrmů pří rodinných oslavách či při posezení s přáteli. Je velice všestranný a jednoduše a snadno si připravíte to, na co máte chuť.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.