0 položek 0 KčZobrazit

Russell Hobbs Multifunkční hrnec All in one 23130-56

Russell Hobbs Multifunkční hrnec All in one 23130-56

Russell Hobbs Multifunkční hrnec All in one 23130-56 Russell Hobbs Multifunkční hrnec All in one 23130-56 Russell Hobbs Multifunkční hrnec All in one 23130-56

V tomto multifunkčním hrnci All in one Russell Hobbs vytvoříte spoustu jídel. V tomto chytrém hrnci můžete vařit rýži, těstoviny, v páře, pomalé vaření a další. Díky jeho efektivitě nebudete potřebovat tolik hrnců a pánviček.

Dostupnost:

Prodej ukončen

Doporučená cena:

3 299 Kč

Ušetříte:

1 000 Kč

Vaše cena:

2 299 Kč
včetně PHE a DPH

Záruka:

24 měsíců

Model / EAN:

23130-56 / 4008496856398

Výrobce:

Russell Hobbs

Multifunkční hrnec All in one Russell Hobbs 23130-56

V tomto multifunkčním hrnci All in one Russell Hobbs vytvoříte spoustu jídel. V tomto chytrém hrnci můžete vařit rýži, těstoviny, v páře, pomalé vaření a další. Díky jeho efektivitě nebudete potřebovat tolik hrnců a pánviček. Novinka pro jaro 2016 na muj-russellhobb.cz

Vaření v páře

Multifunkční hrnec s nepřilnavým povrchem má odnímatelný napařovací košík, díky kterému snadno uvaříte zeleninu na páře a stejně tak uvaříte i rýži nebo rizoto. A to díky odnímatelnému míchacímu rameni, které bude rýži promíchávat po celou dobu vaření.

Pomalé vaření

Program pomalého vaření je vhodný pro ty, co mají rádi teplé a vydatné večeře, ale nemají čas nebo chuť vařit. Jednoduše připravíte potřebné ingredience večer nebo ráno předem, vložíte do multifunkčního hrnce, nastavíte program pomalého vaření a Vaše jídlo bude hotové hned jak se vrátíte domů. Multifunkční hrnec All in One umí také uvařit dokonalé těstoviny, takže z nich můžete připravit různorodé pokrmy až pro 4 osoby najednou. Multifunkční hrnec All in One umí všechno, proto Vám stačí pouze tento jeden hrnec.

8 programů

Můžete si vybrat jeden z osmi programů: pára (odnímatelný koš), rýže, pomalé vaření, těstoviny, soté, vaření, udržování tepla a rizoto

Specifikace multifunkčního hrnce

 • Broušená nerezová ocel s černými plastovými prvky
 • 4.5L hrnec s nepřilnavým povrchem
 • Panel pro snadné ovládání
 • Velký koš pro vaření v páře
 • Průhledná skleněná poklice
 • 8 přednastavitelných programů:
  • Pára
  • Rýže
  • Rizoto
  • Pomalé vaření
  • Těstoviny
  • Sauté
  • Vaření
 • Udržení teplého pokrmu
 • Odnímatelný míchací nástavec
 • Součástí odměrka na rýží a stěrka

Návod k použití (ke stažení)

Napsat recenzi
Vaše jméno:
Vaše recenze:
Poznámka: HTML není přeloženo!
 
Hodnocení: Špatné            Dobré
 
Opište kód z obrázku: Captcha

Podobné produkty

Akce

2 099 Kč

Koupit

1 899 Kč

Maxicook pomalý hrnec s odnímatelným kastrolem

Tento pomalý hrnec s odnímatelným kastrolem Maxicook Russell Hobbs 22750-56 Vám nabídne zdravé a snadné vaření. Můžete přijít již k připravenému jídlu a nebo využít možnosti restování masa v tom samém hrnci.

Tento pomalý hrnec s odnímatelným kastrolem Russell Hobbs 22740-56 Vám nabídne zdravé a snadné vaření. Můžete přijít již k připravenému jídlu a nebo využít možnosti restování masa v tom samém hrnci.

Akce

3 399 Kč

Koupit

2 999 Kč

Cook@Home multi vařič

Jen jeden přístroj a tak skvěle vaří! Úžasný Cook@Home Multi vařič je kompaktní s objemem 5 litrů, který uspokojí rychle a jednoduše všechny chutě celé rodiny. Tento všestranný hrnec Vám uvaři nebo upeče Vaše oblíbené jídlo rychle a snadno.

Akce

1 099 Kč

Koupit

1 049 Kč

Cook@Home rýžovar a parní hrnec

Jednoduše, rychle a zdravě připravíte vynikající rýži s rýžovarem a parním hrncem Russell Hobbs Cook@Home. Nejsnadnější způsob pro dokonalou přípravu rýže - automaticky se vypne, když je růže hotová. S tímto hrncem máte perfektní rýži pokaždé!

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 249 Kč

Cook@Home parní hrnec

Chytrý a zdravý způsob přípravy pokrmů se zachováním maxima nutričních hodnot a vitamínů Vám nabízí parní hrnec Cook@Home Russell Hobbs. 3 parní přihrádky umožňují přípravu různých druhů pokrmů současně včetně rýže, zeleniny a ryb.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.