0 položek 0 KčZobrazit

Adventure

Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)

1 2

Tento termální kávovar Adventure Russell Hobbs 24020-56 je perfektní kombinací odolné nerezové oceli a výrazně černé barvy. Jednoduchý překapávač Vám připraví lahodnou kávu díky technologii WhirlTech a díky termální konvici ji udrží déle teplou.

Varná konvice Adventure Russell Hobbs 23912-70 z kartáčované nerezové oceli vnese do Vaší kuchyni nádech dobrodružství. Jednoduchá, ale přesto nabídne spoustu praktických funkcí.

Nerezový topinkovač Adventure Russell Hobbs 24080-56 vnese do Vaší kuchyni nádech dobrodružství. Díky nastavitelnému stupni opečení, si vychutnejte opečené tousty, tak jak je máte rádi.

Akce

1 199 Kč

Koupit

1 099 Kč

Russell Hobbs Kávovar Adventure

Tento kávovar Adventure Russell Hobbs 24010-56 je perfektní kombinací odolné nerezové oceli a výrazně černé barvy. Jednoduchý překapávač Vám připraví lahodnou kávu díky technologii WhirlTech.

Pokud máte rádi opečené pořádné velké kousky chleba, můžete využít tento topinkovač Adventure Russell Hobbs s dlouhými přihrádkami. Navíc můžete opékat rovnou 4 kusy na jednou, díky dvojitým přihrádkám.

Kolekce Adventure Russell Hobbs

Stylová kolekce z nerezu s prvky lesklé černé barvy od Russell Hobbs Vám nabídne jednoduchý styl, který se hodí do každé domácnosti.

Tato odolná řada z nerezové oceli našla inspiraci u badatelů, kteří objevovali svět, a proto je její název Adventure - dobrodružství.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.