0 položek 0 KčZobrazit

Velocity

Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)

1 2

Hledáte topinkovač, který šetří Váš čas? Topinkovač Russell Hobbs 24140-56 z kolekce Velocity je nejrychlejším topinkovačem této značky. Stylový design z kartáčované nerez oceli se bude vyjímat v každé moderní kuchyni.

Stolní mixér Velocity Pro Russell Hobbs 25720-56 Vám díky vyšší rychlosti ušetří čas při přípravě smoothie, polévek, omáček a dalších pochutin. Stylový elegantní design z nerezové oceli se hodí do každé kuchyně.

Stolní mixér Velocity Russell Hobbs 25710-56 Vám díky vyšší rychlosti ušetří čas při přípravě smoothie, polévek, omáček a dalších pochutin. Stylový elegantní design z nerezové oceli se hodí do každé kuchyně.

Hledáte rychlovarnou konvici, která šetří Váš čas? Varná konvice Russell Hobbs 23940-70 z kolekce Velocity je nejrychlejší konvicí této značky. Stylový design z kartáčované nerez oceli se bude vyjímat v každé moderní kuchyni.

Kolekce Velocity Russell Hobbs

Kolekce Velocity v elegantním designu z kartáčované nerez oceli s chromovými prvky a plastovými detaily je velice jednoduchá, ale přesto stylová.

Tato řada Russell Hobbs Vám ušetří čas při vaření kávy, opékání topinek či při přípravě oblíbeného čaje.

Velocity nabízí také stolní mixér, který připraví Vaše oblíbené smoothie, omáčky či polévky.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.