0 položek 0 KčZobrazit

Explore

Zobrazeno 1 až 11 z 11 (1 stránek)

1 2

Pokud máte rádi čerstvou šťávu, je tu pro Vás připraven tento jednoduchý lis na citrusy Explore Russell Hobbs. Jednoduchým stiskem se spustí univerzální rotační kužel, který je navržen tak, aby získal co nejvíce šťávy.

Pokud si rádi dopřejete nápoj z čerstvého ovoce, máme tu pro Vás mixér Explore Mix & Go Juice Russell Hobbs 21352-56, který nabízí i praktické láhve, a tak si můžete svůj oblíbený nápoj vychutnat i na cestách.

Akce

1 099 Kč

Koupit

999 Kč

Russell Hobbs Explore Mix & Go Cool

Jste příliš zaneprázdněni?  Explore Mix and Go Cool od Russell Hobbs je ideálním společníkem  pro Vás. Je to mixér a přenosná láhev v jednom přístroji. A nyní Vám i nabídne osvěžující nápoj díky chladícím trubicím.

Tento ruční míxér Explore Russell Hobbs je vhodný pro přípravu kynutého těsta, litého těsta, směsi na dort atd. Díky praktickému stojanu ho můžete nechat pracovat, aniž byste jej museli držet. Jednoduché a snadné použití.

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 299 Kč

Russell Hobbs Explore odšťavňovač 22880-56

Pokud začínáte s odšťavňováním, je tu pro Vás připraven odšťavňovač Explore Russell Hobbs, který je velice jednoduchý a snadno se s ním manipuluje. Rychle a jednoduše připravíte svůj oblíbený nápoj z čerstvého ovoce.

Akce

649 Kč

Koupit

599 Kč

Russell Hobbs Explore mini sekáček

Tento jednoduchý mini sekáček Explore Russell Hobbs Vám naseká, co budete potřebovat. Zvládá připravit vše od strouhanky, nasekáné cibulky až po zeleninu do Vašeho pokrmu. Bílý design se zelenými prvky.

Akce

599 Kč

Koupit

499 Kč

Russell Hobbs Explore tyčový mixér

Tento velice jednoduchý a skladný tyčový mixér Explore Russell Hobbs jistě přivítají ti, kteří se rozhodli se vrhnout na přípravu svých prvních pokrmů. Nabízí nastavení dvou rychlostí pro různé druhy potravin.

Akce

599 Kč

Koupit

499 Kč

Russell Hobbs Explore ruční mixér

Tento ruční mixér (šlehač) je ideální volbou pro ty, kteří se teprve učí, jak připravit lahodné pokrmy. Jeho používání je velice jednoduché, Stiskem jednoho tlačítka si umixujete potraviny pro dort, bábovku či jiných pokrmů.

Akce

1 199 Kč

Koupit

999 Kč

Russell Hobbs Explore stolní mixér

Tento jednoduchý stolní míxér Explore Russell Hobbs Vám ušetří čas. Pouhým otočením knoflíku Vám namixuje zeleninu či ovoce pro Vaše oblíbené smothies, polévku či pyré pro Vaše miminko.

Náhradní láhev k mixérům Mix & Go Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs. Včetně chladící vložky.

Akce

1 449 Kč

Koupit

1 099 Kč

Russell Hobbs Explore kuchyňský robot 19460-56

Kuchyňský robot Explore Russell Hobbs, který nabízí základní funkce usnadňující každodenní život v kuchyni. Je kompaktní, snadno ovladatelný pro pohodlné zpracování potravin.

Kolekce Explore Russell Hobbs

Kolekce pro ty, kteří s přípravou pokrmů teprve začínají a chtějí ušetřit.

Řada Explore nabízí velký výkon a jednoduchý design.

Díky lesklému povrchu se zelenými prvky působí řada rafinovaně jednoduše a stylově.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.