0 položek 0 KčZobrazit

Inspire

Zobrazeno 1 až 3 z 3 (1 stránek)

1 2

Kávoar Inspire White Russell Hobbs 24390-56 Vám připraví lahodný šálek kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním bílým designem vlnek, který je doplněn o chromové prvky. Zároveň nabídne praktické funkce.

Topinkovač Inspire White Russell Hobbs 24370-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním bílým designem vlnek, který je doplněn o chromové prvky. Zároveň nabídne praktické funkce.

Rychlovarná konvice Inspire White Russell Hobbs 24360-70 Vám připraví lahodný šálek čaje či kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním bílým designem vlnek, který je doplněn o chromové prvky. Zároveň nabídne praktické funkce.

Kolekce Inspire Russel Hobbs

Nechte se každé ráno hýčkat s kolekcí Inspire, která je vyrobena z prémiového plastu s vysokým leskem v designu texturovaných vlnek, které se vinou kolem výrobku na čistě bílém podkladu a jsou doplněny moderními chromovými prvky. Výrobky z kolekce Inspire jsou okouzlující nejen na pohled, ale i na dotek. Nabízejí spoustu možností a usnadní Vám ranní přípravu šálku kávy, čaje či toustu. Kolekce Inspire bude chloubou každé moderní kuchyně. 

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.