0 položek 0 KčZobrazit

Distinctions

Zobrazeno 1 až 9 z 9 (1 stránek)

1 2

Úžasný pákový kávovar Russell Hobbs 26452-56 v retro designu je nejen zajímavým doplňkem do Vaší kuchyně, ale také velkým pomocníkem při přípravě kávy. Espresso kávovar 26452-56 přináší nejen oblíbený design, ale také spoustu praktických funkcí včetně trysky na páru pro přípravu latté či cappuccina.

Úžasný pákový kávovar Russell Hobbs 26450-56 v retro designu je nejen zajímavým doplňkem do Vaší kuchyně, ale také velkým pomocníkem při přípravě kávy. Espresso kávovar 26450-56 přináší nejen oblíbený design, ale také spoustu praktických funkcí včetně trysky na páru pro přípravu latté či cappuccina.

Milovníci retro stylu si přijdou na své s tímto topinkovačem Distinctions Titanium Russell Hobbs 26432-56, který kombinuje moderní funkce s retro designem. Topinkovač klasického tvaru z nerezové oceli je doplněn šedými prvky.

Milovníci retro stylu si přijdou na své s tímto topinkovačem Distinctions Ocean Bllue Russell Hobbs 26431-56, který kombinuje moderní funkce s retro designem. Topinkovač klasického tvaru z nerezové oceli je doplněn modrými prvky.

Milovníci retro stylu si přijdou na své s tímto topinkovačem Distinctions Black Russell Hobbs 26430-56, který kombinuje moderní funkce s retro designem. Topinkovač klasického tvaru z nerezové oceli je doplněn černými prvky.

Milovníci retro stylu si přijdou na své s touto rychlovarnou konvicí Distinctions Ocean Blue Russell Hobbs 26421-70, která kombinuje moderní funkce s retro designem. Varná konvice klasického tvaru z nerezové oceli je modrým pruhem.

Milovníci retro stylu si přijdou na své s touto rychlovarnou konvicí Distinctions Titanium Russell Hobbs 26422-70, která kombinuje moderní funkce s retro designem. Varná konvice klasického tvaru z nerezové oceli je doplněna šedým pruhem.

Milovníci retro stylu si přijdou na své s touto rychlovarnou konvicí Distinctions Black Russell Hobbs 26420-70, která kombinuje moderní funkce s retro designem. Varná konvice klasického tvaru z nerezové oceli je doplněna černými prvky.

Úžasný pákový kávovar Russell Hobbs 26451-56 v retro designu je nejen zajímavým doplňkem do Vaší kuchyně, ale také velkým pomocníkem při přípravě kávy. Espresso kávovar 26451-56 přináší nejen oblíbený design, ale také spoustu praktických funkcí včetně trysky na páru pro přípravu latté či cappuccina.

Kolekce Distinctions Russell Hobbs

Kolekce Distinctions představuje řadu rychlovarných konvic, topinkovačů a pákových kávovarů v retro designu. Působivý a elegantní retro styl je nejen oblíbený,ale zároveň nabídne spoustu praktických funkcí.

Tuto kolekci Russell Hobbs najdete v provedení Ocean Blue, Black a Titanium.

Elegantní retro design je zároveň vybaven moderními prvky.

Rychlovarné konvice, pákové kávovary v modrém, černém či šedém provedení Vás jistě osloví.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.