0 položek 0 KčZobrazit

Desire

Zobrazeno 1 až 13 z 13 (1 stránek)

1 2

Připravujete rádi rodinné večeře nebo jen tak rádi posedíte s přáteli? Pak je tento kuchyňský robot Desire připraven plátkovat, šlehat, mixovat a sekat řadu lahodných ingrediencí do chutných pokrmů.

Mixujte jednoduše a bez námahy s tímto mixérem Russell Hobbs 24690-56. Se dvěma rychlostmi a odolnou čepelí z nerezové oceli je perfektní pro mixování omáček, polévek a smoothie.

Akce

2 399 Kč

Koupit

2 099 Kč

Russell Hobbs Desire odšťavňovač

Pro získání více vitamínů není nic jednoduššího než použití odšťavňovače Desire Russell Hobbs 24740-56. Tento červený odšťavňovač na ovoce Vám připraví ovocné či zeleninové dobroty dle Vašich představ.

Akce

1 599 Kč

Koupit

1 499 Kč

Russell Hobbs Desire tyčový mixér 3v1

Tento tyčový mixér Desire Russell Hobbs 24700-56 nabízí trojitou funkci - sekání, mixování a šlehání. Se dvěma rychlostmi a pulzní funkcí budete jistě spokojeni. Také Vás nadchne moderní červený design.

Akce

999 Kč

Koupit

989 Kč

Russell Hobbs Desire ruční mixér

Tento ruční mixér Desire Russell Hobbs 24670-56 je jednoduchý a snadno se používá  Je tak ideálním pomocníkem při mixování litých těst, hnětení či šlehání. Moderní nápadný design v červené barvě.

Náhradní plátkovací a krouhací disk k robotu Explore Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Náhradní sekací nůž k sekáčku Desire Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Skleněná náhradní nádoba k sekáčku Desire Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Akce

1 699 Kč

Koupit

1 499 Kč

Russell Hobbs Desire kráječ Slice & Go

Od hrubého sekání až po jemné strouhání, díky kráječi Desire Slice & Go 22280-56 Russell Hobbs je každá zelenina lehkým úkolem. Je výborným pomocníkem při příprave salátu a příloh. Tento kráječ má řadu praktických funkcí.

Náhradní nádoba včetně nože k mixéru 3v1 Desire Russell Hobbs 24700-56. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Náhradní tyčová noha k mixéru Desire 24700-56 a 24690-56 Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Náhradní víko k sekáčku Desire Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Náhradní tyčová noha k mixéru Desire Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Kolekce Desire Russel Hobbs

Tato úchvatná červeno-černá kolekce Desire spotřebičů Russell Hobbs se vyznačuje unikátním designem a přináší radost z vaření.

Tato kolekce Russel Hobbs kombinuje odvážný design s nekompromisní funkčností. Kolekce neodolatelných přístrojů se stylovým matným černým povrchem s prvky v zářivě červené. Ve svůdné červeno-černé kombinaci byla řada Desire navržena s myšlenkou na vášeň pro vaření. Desire produkty vznikly v souladu s novým trendem domácího vaření a odráží a podporují vášeň a radost z vaření.

Nápadná řada Desire je moderní kolekce klasických kuchyňských nezbytností odvážné kombinaci červené a cerné. Podeprená kvalitou, nekompromisní funkcností a spolehlivostí je ideální pro každého, kdo miluje jídlo.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.