0 položek 0 KčZobrazit

Compact Home

Zobrazeno 1 až 7 z 7 (1 stránek)

1 2

Tento kompaktní pomalý hrnec Compact Home Russell Hobbs 25570-56 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Tento kompaktní kuchyňský robot Compact Home Russell Hobbs 25280-56 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Tento kompaktní stolní mixér Compact Home Russell Hobbs 25290-56 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Tento kompaktní kávovar Compact Home Russell Hobbs 24210-56 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Tento kompaktní topinkovač Compact Home Russell Hobbs 24200-56 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Tato skleněná kompaktní rychlovarná konvice Compact Home Russell Hobbs 24191-70 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Tato kompaktní rychlovarná konvice Compact Home Russell Hobbs 24190-70 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Kolekce Compact Home Russell Hobbs

Máte malou kuchyň či máte rádi neotřelý design i na cestách? Máme pro Vás kolekci Compact Home Russell Hobbs, která je nejen malá, ale také výkonná.

Již nemusíte kupovat nezajímavé kompaktní spotřebiče, abyste ušetřili místo.

Tato kolekce Vám ušetří místo i vynikne svým neotřelým designem. V kombinaci broušené a lesklé oceli se stane ozdobou vaší kuchyně.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.