0 položek 0 KčZobrazit

Matte Black

Zobrazeno 1 až 8 z 8 (1 stránek)

1 2

Topinkovač Matte Black Russell Hobbs 26150-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým tradičním černým designem, který je doplněn o chromové prvky. Zajisté oceníte praktické funkce.

Rychlovarná konvice Matte Black Russell Hobbs 26140-70 Vám připraví lahodný šálek kávy nebo čaje a zároveň Vás potěší i na pohled svým tradičním černým designem, který je doplněn o chromové prvky. Zajisté oceníte praktické funkce.

Tento ruční mixér Matte Black Russell Hobbs 24672-56 je jednoduchý a snadno se používá  Je tak ideálním pomocníkem při mixování litých těst, hnětění či šlehání. Moderní matný design v černé barvě.

Potřebujete snadno a rychle umixovat přísady do Vašeho oblíbeného jídla? Máme pro Vás stolní mixér Matte Black 24722-56, který si poradí i s tím nejtvrdším ovocem a zeleninou. Jednoduchý stylový černý design.

Tento tyčový mixér Matte Black Russell Hobbs 24702-56 nabízí trojitou funkci - sekání, mixování a šlehání. Se dvěma rychlostmi a pulzní funkcí budete jistě spokojeni. Také Vás nadchne moderní matný černý design.

Připravujete rádi rodinné večeře nebo jen tak rádi posedíte s přáteli? Pak je tento kuchyňský robot Matte Black Russell Hobbs 24732-56 připraven plátkovat, šlehat, mixovat a sekat řadu lahodných ingrediencí do chutných pokrmů.

Neradi používáte prkénko a nůž? Máme pro Vás řešení v podobě mini sekáčku Matte Black Russell Hobbs 24662-56. Tento sekáček snadno, bez nepořádku a bez námahy naseká všechny ingredience potřebné pro Váš pokrm.

Kávovar Matte Black Russell Hobbs 26160-56 Vám připraví lahodný šálek kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým tradičním černým designem, který je doplněn o chromové prvky. Zajisté oceníte praktické funkce.

Kolekce Matte Black Russell Hobbs

Kuchyňské spotřebiče Russell Hobbs z kolekce Matte Black nabízejí matný texturovaný povrch ve výrazné černé barvě. Dodají Vaší kuchyni osobitý styl a na kuchyňské lince se budou dokonale vyjímat. Kuchyňské spotřebiče splní všechny Vaše nároky na přípravu jídla. Vybírat můžete z mini sekáčku, tyčového mixéru, stolního mixéru, kuchyňského robotu či ručního mixéru.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.