0 položek 0 KčZobrazit

Honeycomb

Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)

1 2

Topinkovač Honeycomb White Russell Hobbs 26060-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním bílým designem, který vypadá jako plástve medu.

Kávovar Honeycomb White Russell Hobbs 27010-56 Vám připraví lahodný šálek kávy zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním bílým designem, který vypadá jako plástve medu, který je doplněn o chromové prvky. Zároveň nabídne praktické funkce.

Kávovar Honeycomb Black Russell Hobbs 27011-56 Vám připraví lahodný šálek kávy zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním černým designem, který vypadá jako plástve medu, který je doplněn o chromové prvky. Zároveň nabídne praktické funkce.

Topinkovač Honeycomb Black Russell Hobbs 26061-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním černým designem, který vypadá jako plástve medu.Také nabídne praktické funkce.

Rychlovarná konvice Honeycomb Russell Hobbs 26051-70 Vám připraví lahodný šálek čaje či kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním černým designem, který vypadá jako plástve medu.Zároveň nabídne praktické funkce.

Rychlovarná konvice Honeycomb White Russell Hobbs 26050-70 Vám připraví lahodný šálek čaje či kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým netradičním bílým designem, který vypadá jako plástve medu. Zároveň nabídne praktické funkce.

Kolekce Honeycomb Russel Hobbs

Moderní kolekce Russell Hobbs Honeycomb přináší originalitu do Vaší kuchyně. Desingéři se nechali inspirovat medovými plástvemi, což se odrazilo na texturovaném desingu, který je na prémiovém plastu a je doplněný nerezovými prvky. Kolekce nabízí prémiový plast jak v bílé barvě, tak i v černé. Usnadněte si přípravu snídaně s rychlovarnou konvicí, topinkovačem či kávovarem. Výrobky z této kolekce vnesou do Vaší domácnosti nejen osobitý styl, ale i praktické funkce. 

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.