0 položek 0 KčZobrazit

Textures

Zobrazeno 1 až 10 z 10 (1 stránek)

1 2

Akce

899 Kč

Koupit

849 Kč

Russell Hobbs Topinkovač Textures Red

Topinkovač Textures 21642-56 Russell Hobbs je spojením jednoduchého designu a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu. Červený design v kombinaci vysokého lesku s matnými prvky ocení ti, kteří mají rádi jednoduché věci.

Akce

1 199 Kč

Koupit

1 099 Kč

Russell Hobbs Kávovar Textures Red

Jednoduchý červený kávovar Textures 22611-56 Russell Hobbs zahrnuje praktické vlastnosti společně s nápadným designem s matnými prvky. Kávovar je spojením jednoduchého designu, a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu.

Akce

949 Kč

Koupit

849 Kč

Russell Hobbs Varná konvice Textures Red

Rychlovarná konvice Textures Russell Hobbs 21272-70 je spojením jednoduchého designu a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu. Červený design v kombinaci vysokého lesku s matnými prvky ocení ti, kteří mají rádi jednoduché věci.

Náhradní konvice do kávovaru Textures Plus Black 22620-56 Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Jednoduchý černý kávovar Textures Plus Russell Hobbs zahrnuje praktické vlastnosti společně s nápadným designem s matnými prvky. Kávovar je spojením jednoduchého designu, a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu.

Jednoduchý bílý kávovar Textures Russell Hobbs zahrnuje praktické vlastnosti společně s nápadným designem s matnými prvky. Kávovar je spojením jednoduchého designu, a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu.

Topinkovač Textures Russell Hobbs je spojením jednoduchého designu a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu. Bílý design v kombinaci vysokého lesku s matnými prvky ocení ti, kteří mají rádi jednoduché věci.

Rychlovarná konvice Textures Plus Russell Hobbs je spojením jednoduchého designu a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu. Černý design v kombinaci vysokého lesku s matnými prvky ocení ti, kteří mají rádi jednoduché věci.

Náhradní konvice do kávovaru Textures 22610-56 Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Topinkovač Textures Plus Russell Hobbs je spojením jednoduchého designu a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu. Černý design v kombinaci vysokého lesku s matnými prvky ocení ti, kteří mají rádi jednoduché věci.

Kolekce Textures Russell Hobbs

V jednoduchosti je krása. Pokud zastáváte tento názor, pak je tu pro Vás připravena kolekce Textures Russell Hobbs, která Vám nabídne bílé nebo černé provedení a jednoduchý design.

Řada Textures Russell Hobbs kombinuje vysoký lesk a matné prvky.

Kolekce Textures Vám nabídne kvalitní vlastnosti za přijatelnou cenu.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.