0 položek 0 KčZobrazit

Textures

Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)

1 2

Jednoduchý šedý kávovar Textures GRey 22613-56 Russell Hobbs zahrnuje praktické vlastnosti společně s nápadným designem s matnými prvky. Kávovar je spojením jednoduchého designu, a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu.

Topinkovač Textures Grey 21644-56 Russell Hobbs je spojením jednoduchého designu a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu. Šedý design v kombinaci vysokého lesku s matnými prvky ocení ti, kteří mají rádi jednoduché věci.

Rychlovarná konvice Textures Russell Hobbs 21272-70 je spojením jednoduchého designu a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu. Červený design v kombinaci vysokého lesku s matnými prvky ocení ti, kteří mají rádi jednoduché věci.

Jednoduchý černý kávovar Textures Plus Russell Hobbs zahrnuje praktické vlastnosti společně s nápadným designem s matnými prvky. Kávovar je spojením jednoduchého designu, a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu.

Topinkovač Textures Plus Russell Hobbs je spojením jednoduchého designu a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu. Černý design v kombinaci vysokého lesku s matnými prvky ocení ti, kteří mají rádi jednoduché věci.

Rychlovarná konvice Textures Plus Russell Hobbs je spojením jednoduchého designu a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu. Černý design v kombinaci vysokého lesku s matnými prvky ocení ti, kteří mají rádi jednoduché věci.

Kolekce Textures Russell Hobbs

V jednoduchosti je krása. Pokud zastáváte tento názor, pak je tu pro Vás připravena kolekce Textures Russell Hobbs, která Vám nabídne bílé nebo černé provedení a jednoduchý design.

Řada Textures Russell Hobbs kombinuje vysoký lesk a matné prvky.

Kolekce Textures Vám nabídne kvalitní vlastnosti za přijatelnou cenu.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.