0 položek 0 KčZobrazit

Colours Classic Cream

Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)

1 2

Colours Classic Cream topinkovač s delší přihrádkou je ideální pro všechny, co si rádi vybírají.  S delšími přihrádkami nemusíte volit standardní chléb, místo toho si můžete vychutnat housky, rohlíky či bagetky. Moderní krémové zpracování dodá vaší kuchyni šmrnc.

Colours Classic Cream topinkovač Russell Hobbs má moderní zpracování, které dodá vaší kuchyni elegantní vzhled. Díky širším přihrádkám jednoduše opeče silnější plátky chleba podle vašich představ. Výhodou je nastavitelný stupeň opečení.

Malá, ale skvěle tvarovaná, Colours Classic Cream Mini rychlovarná konvice je ideální pro přípravu menšího množství nápojů. Tato kompaktní 1-litrová konvice s moderním zpracováním je vhodná do malých domácností nebo na cesty.

Bohatou chuť kávy si užijete díky kávovaru Colours Classic Cream Russell Hobbs 24033-56, který Vás oslní svým elegantním vzhledem v krémové barvě. Kávovar s digitálním displejem Vám umožní si načasovat kávu, tak jak potřebujete.

Tato elegantní, stylová varná konvice Colours Classic Cream Russell Hobbs s lakovaným povrchem v krémové barvě a leštěnými prvky dodá Vaší kuchyni moderní a luxusní design. Jistě oceníte její kapacitu 1,7l, díky které uvaří až 6 šálků.

Kolekce Colours Classic Cream Russel Hobbs

Stylová kolekce v béžové barve Colours Classic Cream od Russell Hobbs nabídne prvotřídní styl i jemný design, který se hodí do každé kuchyně.

Tato elegantní řada s lakovaným povrchem a leštěnými prvky je zajímavá nejen svým provedením,ale i kompaktním designem.

Vdechněte život chvilkám u snídaně se snídaňovou řadou Colours Classic Cream Russell Hobbs

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.