0 položek 0 KčZobrazit

Kuchyňské roboty

Zobrazeno 1 až 9 z 9 (1 stránek)

1 2

Díky vkusné kombinaci červené a černé vypadá tento moderní, multifunkční kuchyňský robot Desire Russell Hobbs 23480-56 nejen skvěle, ale je výborným pomocníkem, který Vám usnadní práci při pečení či vaření.

Kuchyňský Robot Performance Pro Russell Hobbs 22270-56 byl inspirován potřebami šéfkuchaře a vy si tak můžete připravit chutné jídlo jako z restarurace přímo z domova. Tento kuchyňský robot si díky jeho vlastnostem snadno zamilujete.

Akce

1 999 Kč

Koupit

1 699 Kč

Russell Hobbs Desire kuchyňský robot 19006-56

Připravujete rádi rodinné večeři nebo jen tak rádi posedíte s přáteli? Pak je tento kuchyňský robot Desire připraven plátkovat, šlehat, mixovat a sekat řadu lahodných ingrediencí do chutných pokrmů.

Akce

2 199 Kč

Koupit

1 899 Kč

Russell Hobbs Aura kuchyňský robot 19005-56

Díky modernímu designu a multifinkčním schopnostem bude s tímto kuchyňským robotem Russell Hobbs Aura radost připravovat vaše oblíbená jídla. S tímto robotem můžete míchat, drtit, krájet a další potřebné činnosti.

Akce

7 999 Kč

Koupit

5 587 Kč

Russell Hobbs Aura kuchyňský robot

Tento elegantní kuchyňský robot Russell Hobbs Aura přináší řadu praktických funkcí,včetně odšťavňovače, kráječe, strouhače a masového mlýnku. Je ideální ke každodenní přípravě všech jídel.

Akce

3 299 Kč

Koupit

2 199 Kč

Russell Hobbs Illumina kuchyňský robot

Příprava pokrmů s kuchyňským robotem Illumina Russell Hobbs je hračka! Unikátní technologie světelného kroužku vizuelně odráží jaká úroveň přípravy byla zvolena.

Náhradní plátkovací a krouhací disk k robotu Explore Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Náhradní nádoba k robotu Aura Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Akce

1 399 Kč

Koupit

1 099 Kč

Russell Hobbs Explore kuchyňský robot 19460-56

Kuchyňský robot Explore Russell Hobbs, který nabízí základní funkce usnadňující každodenní život v kuchyni. Je kompaktní, snadno ovladatelný pro pohodlné zpracování potravin.

Kuchyňské roboty Russell Hobbs

Kuchyňský robot Russell Hobbs je nejlepším pomocníkem ve Vaší kuchyni. Vyznačuje se velmi vysokým výkonem vhodným pro přípravu různých pokrmů.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.