0 položek 0 KčZobrazit

Domácí grily

Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)

1 2

Tento rakletový gril Multi Russell Hobbs 26280-56 je ideální pro přípravu chutných pokrmů pří rodinných oslavách či při posezení s přáteli. Je velice všestranný a jednoduše a snadno si připravíte to, na co máte chuť.

Akce

1 799 Kč

Koupit

1 699 Kč

Russell Hobbs Maxicook grilovací plotýnka

Tato grilovací plotýnka Maxicook Russell Hobbs 22940 je vhodná pro přípravu ryb, masa, zeleniny a dalších různých pokrmů. Je velice šikovným pomocníkem při společném stolování s rodinou nebo přáteli.

Akce

2 299 Kč

Koupit

1 999 Kč

Russell Hobbs Fiesta grilovací plotýnka

Tato grilovací plotýnka Fiesta Russell Hobbs je vhodná pro přípravu ryb, masa, zeleniny a dalších různých pokrmů. Je velice šikovným pomocníkem při společném stolování s rodinou nebo přáteli. Velice praktická je odnímatelná grilovací deska.

Akce

1 599 Kč

Koupit

1 399 Kč

Russell Hobbs Cook@Home gril 3v1

Cook@Home gril 3v1 Russell Hobbs nabízí funkce 3 v 1 pro univerzální použití. Panini funkce ideální pro opékání sendvičů a panini baget. Díky drážkám pro odtékání přebytečného tuku je možné  ho používat také jako gril. Nepřilnavý povrch grilovacích ploch pro snadné čištění.

Elektrické grily Russell Hobbs

S tímto rodinným grilem Russell Hobbs snadno a rychle připravíte ve své kuchyni zdravé jídlo pro celou rodinu. Klasický nadčasový design

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.