0 položek 0 KčZobrazit

Sekáčky, kráječe a mlýnky

Zobrazeno 1 až 8 z 8 (1 stránek)

1 2

Tyto stylové měděné elektrické mlýnky  Russell hobbs 28011-56 na sůl a pepř dodají šmrnc každé kuchyni. Nyní plně nastavitelné pro jemné a hrubé mletí. Ergonomický design skvěle padne do ruky a snadněji se používá.

Neradi používáte prkénko a nůž? Máme pro Vás řešení v podobě mini sekáčku Matte Black Russell Hobbs 24662-56. Tento sekáček snadno, bez nepořádku a bez námahy naseká všechny ingredience potřebné pro Váš pokrm.

Náhradní sekací nůž k sekáčku Desire, Aura a Matte Black Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Náhradní nádoba k sekáčku Desire a Horizon Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Tyto stylové černé elektrické mlýnky  Russell Hobbs 28010-56 na sůl a pepř dodají šmrnc každé kuchyni. Nyní plně nastavitelné pro jemné a hrubé mletí. Ergonomický design skvěle padne do ruky a snadněji se používá.

Tyto stylové nerezové elektrické mlýnky Classics Russell Hobbs na sůl a pepř dodají šmrnc každé kuchyni. Nyní plně nastavitelné pro jemné a hrubé mletí. Ergonomický design skvěle padne do ruky a snadněji se používá.

Akce

2 299 Kč

Koupit

1 899 Kč

Russell Hobbs Stolní mixér Nutri Boost 23180-56

Tento mixér Nutri Boost Russell Hobbs je tím správným pomocníkem pro ty, co si rádi dopřejí zdravé a čerstvé pokrmy bez ztráty výživových hodnot a vitamínů. Díky svým mixovacím schopnostem připraví smoothie, polévky, omáčky a další pokrmy.

Akce

1 699 Kč

Koupit

1 499 Kč

Russell Hobbs Desire kráječ Slice & Go

Od hrubého sekání až po jemné strouhání, díky kráječi Desire Slice & Go 22280-56 Russell Hobbs je každá zelenina lehkým úkolem. Je výborným pomocníkem při příprave salátu a příloh. Tento kráječ má řadu praktických funkcí.

Sekáčky, kráječe a mlýnky Russell Hobbs

Perfektně designově zpracovaní pomocníci, sekáčky a mlýnky, Vám usnadní práci při přípravě Vašich pokrmů. Pro perfektní plátky a spirály doporučujeme kráječe Russell Hobbs.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.