0 položek 0 KčZobrazit

Russell Hobbs Maxicook digitální parní hrnec

Russell Hobbs Maxicook digitální parní hrnec

Russell Hobbs Maxicook digitální parní hrnec Russell Hobbs Maxicook digitální parní hrnec Russell Hobbs Maxicook digitální parní hrnec Russell Hobbs Maxicook digitální parní hrnec Russell Hobbs Maxicook digitální parní hrnec Russell Hobbs Maxicook digitální parní hrnec

Chytrý a zdravý způsob přípravy pokrmů se zachováním maxima nutričních hodnot a vitamínů Vám nabízí parní hrnec MaxiCook Russell Hobbs 23560-56. Díky 3 košům umožní parní hrnec přípravu různých druhů pokrmů současně.

Dostupnost:

Aktuálně nedostupné u výrobce

Doporučená cena:

1 999 Kč

Ušetříte:

200 Kč

Vaše cena:

1 799 Kč
včetně PHE a DPH

Tento produkt není skladem, a proto jej nelze objednat

Hlídat dostupnost

Záruka:

24 měsíců

Model / EAN:

23560-56 / 4008496872923

Výrobce:

Russell Hobbs

MaxiCook digitální parní hrnec Russell Hobbs 23560-56

Chytrý a zdravý způsob přípravy pokrmů se zachováním maxima nutričních hodnot a vitamínů Vám nabízí parní hrnec MaxiCook Russell Hobbs 23560-56. Díky 3 košům umožní parní hrnec přípravu různých druhů pokrmů současně. Součástí je i miska na rýži, takže parní hrnec MaxiCook můžete využít také jako rýžovar. Koše neobsahují bisfenol A a je možné je umýt v myčce.

Zdravé jídlo

Parní hrnec Russell Hobbs 23560-56 díky páře uzamkne v jídle vitamíny a jiné živiny a navíc není během vaření potřeba využít olej. 3patrový parní hrnec je navržen tak, že vám umožní připravovat v oddělených koších několik druhů jídla najednou - rybu, zeleninu, brambory atd. Výsledkem je vynikající, výživné jídlo s minimálním množstvím tuku.

Digitální časovač

Praktický digitální časovač vám umožní odložit start vaření podle toho, jak potřebujete a časově úsporná funkce Turbo steam rychle generuje páru v hrnci pro urychlení vaření, což je ideální pro přípravu rychlého oběda.

Aroma infuzér

Součástí parního hrnce 23560-56 je infuzér, který dovede Vaše jídlo k dokonalosti. Pro dochucení je možné během vaření použít infuzér, do kterého položíte např. česnek, bylinky, plátky citrusů či koření.

Specifikace parního hrnce

 • Kapacita 10,5 litru
 • 3 oddělené parní koše
 • 60 min digitální časovač
 • Možnost odloženého startu
 • Signál ukončení vaření
 • LED displej
 • Funkce Turbo steam pro rychlé generování páry
 • Zásobník na vodu 1,3 l
 • Boční otvory pro dolévání vody
 • Miska na rýži
 • Aroma infuzér
 • 1000 W

Návod k použití (ke stažení)

Napsat recenzi
Vaše jméno:
Vaše recenze:
Poznámka: HTML není přeloženo!
 
Hodnocení: Špatné            Dobré
 
Opište kód z obrázku: Captcha

Podobné produkty

Uvařit dobrou rýži ve větším množství nemusí být vždy jednoduché, a proto máme pro Vás připraven Maxicook rýžovar a parní hrnec Russell Hobbs 23570-56, který zvládne připravit až 14 šálků syrové rýže. Součástí rýžovaru je i horní koš, který lze využít na vaření v páře.

Tento pomalý hrnec s odnímatelným kastrolem Russell Hobbs 22740-56 Vám nabídne zdravé a snadné vaření. Můžete přijít již k připravenému jídlu a nebo využít možnosti restování masa v tom samém hrnci.

Akce

1 099 Kč

Koupit

1 049 Kč

Cook@Home rýžovar a parní hrnec

Jednoduše, rychle a zdravě připravíte vynikající rýži s rýžovarem a parním hrncem Russell Hobbs Cook@Home. Nejsnadnější způsob pro dokonalou přípravu rýže - automaticky se vypne, když je růže hotová. S tímto hrncem máte perfektní rýži pokaždé!

Akce

1 599 Kč

Detail

1 349 Kč

Cook@Home parní hrnec

Chytrý a zdravý způsob přípravy pokrmů se zachováním maxima nutričních hodnot a vitamínů Vám nabízí parní hrnec Cook@Home Russell Hobbs. 3 parní přihrádky umožňují přípravu různých druhů pokrmů současně včetně rýže, zeleniny a ryb.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.