0 položek 0 KčZobrazit

Russell Hobbs Pomalý hrnec Compact Home

Russell Hobbs Pomalý hrnec Compact Home

Russell Hobbs Pomalý hrnec Compact Home Russell Hobbs Pomalý hrnec Compact Home Russell Hobbs Pomalý hrnec Compact Home Russell Hobbs Pomalý hrnec Compact Home Russell Hobbs Pomalý hrnec Compact Home Russell Hobbs Pomalý hrnec Compact Home Russell Hobbs Pomalý hrnec Compact Home

Tento kompaktní pomalý hrnec Compact Home Russell Hobbs 25570-56 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Dostupnost:

Skladem
30.11.2021 u Vás (Následující pracovní den odesíláme)

Vaše cena:

749 Kč
včetně PHE a DPH

Množství:

ks

Záruka:

24 měsíců

Model / EAN:

25570-56 / 4008496986279

Výrobce:

Russell Hobbs

Pomalý hrnec Compact Home Russell Hobbs 25570-56

Tento kompaktní pomalý hrnec Russell Hobbs 25570-56 kombinuje moderní vzhled s prvotřídním výkonem a zároveň ušetří místo ve Vaší kuchyni. Pokud milujete pomalé vaření, ale máte málo místa, je tento pomalý hrnec vždy připraven uvařit chutné a zdravé jídlo. Design z broušené nerezové oceli s chromovými prvky se hodí do každé kuchyně. Novinka pro jaro 2019 na muj-russellhobbs.cz

Temperovaná skleněná poklice

Pomalý hrnec má silnou poklici z temperovaného skla, která byla navržena tak, aby během vaření držela všechno teplo. Také umožňuje nahlížet na jídlo během vaření.

Teplotní nastavení

Russell Hobbs 25570-56 má teplotní nastavení pro každé jídlo, ať už vaříte cokoliv. S vysokým nastavením můžete připravovat husté polévky, nízké zase oceníte při přípravě pomalu dušeného masa. Funkce udržování teploty se postará, aby Vaše jídlo vydrželo teplé delší dobu.

Specifikace pomalého hrnce

 • Objem 2l
 • Povrch z nerez oceli
 • 3 teplotní nastavení
  • vysoké
  • nízké
  • udržování teploty
 • Skleněné víko
 • Úchytka pro zavěšení víka
 • Vyjímatelný keramický hrnec
 • 145 W

Návod k použití (ke stažení)

Napsat recenzi
Vaše jméno:
Vaše recenze:
Poznámka: HTML není přeloženo!
 
Hodnocení: Špatné            Dobré
 
Opište kód z obrázku: Captcha

Podobné produkty

Tento kompaktní pomalý hrnec Compact Home Russell Hobbs 25570-56 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Tento kompaktní kuchyňský robot Compact Home Russell Hobbs 25280-56 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Koupit

1 849 Kč

Stolní mixér Compact Home

Tento kompaktní stolní mixér Compact Home Russell Hobbs 25290-56 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Koupit

1 399 Kč

Kávovar Compact Home

Tento kompaktní kávovar Compact Home Russell Hobbs 24210-56 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Koupit

1 399 Kč

Topinkovač Compact Home

Tento kompaktní topinkovač Compact Home Russell Hobbs 24200-56 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Tato skleněná kompaktní rychlovarná konvice Compact Home Russell Hobbs 24191-70 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

Tato kompaktní rychlovarná konvice Compact Home Russell Hobbs 24190-70 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.