0 položek 0 KčZobrazit

Russell Hobbs Maxicook rýžovar a parní hrnec

Russell Hobbs Maxicook rýžovar a parní hrnec

Russell Hobbs Maxicook rýžovar a parní hrnec Russell Hobbs Maxicook rýžovar a parní hrnec Russell Hobbs Maxicook rýžovar a parní hrnec Russell Hobbs Maxicook rýžovar a parní hrnec

Uvařit dobrou rýži ve větším množství nemusí být vždy jednoduché, a proto máme pro Vás připraven Maxicook rýžovar a parní hrnec Russell Hobbs 23570-56, který zvládne připravit až 14 šálků syrové rýže. Součástí rýžovaru je i horní koš, který lze využít na vaření v páře.

Dostupnost:

Skladem
28.1.2020 u Vás (Následující pracovní den odesíláme)

Vaše cena:

1 499 Kč
včetně PHE a DPH

Množství:

ks

Záruka:

24 měsíců

Model / EAN:

23570-56 / 4008496878796

Výrobce:

Russell Hobbs

MaxiCook rýžovar a parní hrnec Russell Hobbs 23570-56

Uvařit dobrou rýži ve větším množství nemusí být vždy jednoduché, a proto máme pro Vás připraven Maxicook rýžovar a parní hrnec Russell Hobbs 23570-56, který zvládne připravit až 14 šálků syrové rýže. S objemnou 5-ti litrovou mísou snadno připravíte rýži pro celou rodinu. Součástí rýžovaru je i horní platový koš, který lze využít na vaření v páře. Vaření v páře je šetrná a zdravá metoda. Můžete si tak připravit zeleninu, maso a další pokrmy.

Udržování teploty

Rýžovar 23570-56 nabízí praktickou funkci udržování teploty. Jakmile je rýže hotová, automaticky se zapne program udržování teploty a rýžovar bude vytvářet takové teplo, které zachová chutný stav rýže.

Specifikace rýžovaru

 • Objem mísy 5 litrů - uvaří až 14 šálků rýže
 • Špachtle
 • Mísa na rýži
 • Odměřovací miska
 • Skleněné víko
 • Nepřilnavý povrch
 • Parní funkce
 • Funkce automatického udržování teploty rýže
 • Kontrolka
 • Vypínač - zapnuto / vypnuto
 • 1000 W

Návod k použití (ke stažení)

Napsat recenzi
Vaše jméno:
Vaše recenze:
Poznámka: HTML není přeloženo!
 
Hodnocení: Špatné            Dobré
 
Opište kód z obrázku: Captcha

Podobné produkty

Tento pomalý hrnec s odnímatelným kastrolem Russell Hobbs 22740-56 Vám nabídne zdravé a snadné vaření. Můžete přijít již k připravenému jídlu a nebo využít možnosti restování masa v tom samém hrnci.

Akce

1 099 Kč

Koupit

1 049 Kč

Cook@Home rýžovar a parní hrnec

Jednoduše, rychle a zdravě připravíte vynikající rýži s rýžovarem a parním hrncem Russell Hobbs Cook@Home. Nejsnadnější způsob pro dokonalou přípravu rýže - automaticky se vypne, když je růže hotová. S tímto hrncem máte perfektní rýži pokaždé!

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 249 Kč

Cook@Home parní hrnec

Chytrý a zdravý způsob přípravy pokrmů se zachováním maxima nutričních hodnot a vitamínů Vám nabízí parní hrnec Cook@Home Russell Hobbs. 3 parní přihrádky umožňují přípravu různých druhů pokrmů současně včetně rýže, zeleniny a ryb.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.