0 položek 0 KčZobrazit

Sendvičovače a topinkovače

Zobrazeno 1 až 16 z 31 (2 stránek)

1 2

1 2 Další

Milovníci retro stylu si přijdou na své s tímto topinkovačem Distinctions Titanium Russell Hobbs 26432-56, který kombinuje moderní funkce s retro designem. Topinkovač klasického tvaru z nerezové oceli je doplněn šedými prvky.

Milovníci retro stylu si přijdou na své s tímto topinkovačem Distinctions Ocean Bllue Russell Hobbs 26431-56, který kombinuje moderní funkce s retro designem. Topinkovač klasického tvaru z nerezové oceli je doplněn modrými prvky.

Milovníci retro stylu si přijdou na své s tímto topinkovačem Distinctions Black Russell Hobbs 26430-56, který kombinuje moderní funkce s retro designem. Topinkovač klasického tvaru z nerezové oceli je doplněn černými prvky.

Topinkovač Matte Black Russell Hobbs 26150-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým tradičním černým designem, který je doplněn o chromové prvky. Zajisté oceníte praktické funkce.

Topinkovač Groove Grey Russell Hobbs 26392-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním texturovaným povrchem v 3D designu v šedé barvě se spoustou praktických funkcí.

Topinkovač Groove Black Russell Hobbs 26390-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním texturovaným povrchem v 3D designu v černé barvě se spoustou praktických funkcí.

Topinkovač Groove White Russell Hobbs 26391-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním texturovaným povrchem v 3D designu v bílé barvě se spoustou praktických funkcí.

Náhradní rozpékací mřížka pro topinkovače Colours Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Topinkovač Structure Black Russell Hobbs 28091-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým tradičním strukturovaým bílým designem se spoustou praktických funkcí.

Topinkovač Structure White Russell Hobbs 28090-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým tradičním strukturovaým bílým designem se spoustou praktických funkcí.

Topinkovač Honeycomb White Russell Hobbs 26060-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním bílým designem, který vypadá jako plástve medu.

Topinkovač Honeycomb Black Russell Hobbs 26061-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním černým designem, který vypadá jako plástve medu.Také nabídne praktické funkce.

Topinkovač Inspire White Russell Hobbs 24370-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním bílým designem vlnek, který je doplněn o chromové prvky. Zároveň nabídne praktické funkce.

Topinkovač Textures Grey 21644-56 Russell Hobbs je spojením jednoduchého designu a kvalitních vlastností za přijatelnou cenu. Šedý design v kombinaci vysokého lesku s matnými prvky ocení ti, kteří mají rádi jednoduché věci.

Hledáte topinkovač, který šetří Váš čas? Topinkovač Russell Hobbs 24140-56 z kolekce Velocity je nejrychlejším topinkovačem této značky. Stylový design z kartáčované nerez oceli se bude vyjímat v každé moderní kuchyni.

Tento kompaktní topinkovač Compact Home Russell Hobbs 24200-56 šetří nejen místo ve Vaší kuchyni, ale zaujme i svým vzhledem a výkonem. Je praktickým, ale i designovým doplňkem.

1 2 Další

Topinkovače (toustovače) a sendvičovače Russel Hobbs

Unikátně designově vydařené topinkovače (toustovače) a sendvičovače Russell Hobbs budou ozdobou Vaší kuchyně při každé snídani.

Krásně opečená zlatavá topinka je požitkem pro smysly. Užijte si ten pocit, když se zakousnete do křupavého, čerstvě opečeného pečiva. Objevte naši řadu topinkovačů Russell Hobbs.

Od teplého croissantu po křupavé bagetky - Russell Hobbs je pyšný na to, že nabízí vhodný toustovač pro každou kuchyni.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.