0 položek 0 KčZobrazit

Russell Hobbs Varná konvice Inspire White

Russell Hobbs Varná konvice Inspire White

Russell Hobbs Varná konvice Inspire White Russell Hobbs Varná konvice Inspire White Russell Hobbs Varná konvice Inspire White Russell Hobbs Varná konvice Inspire White Russell Hobbs Varná konvice Inspire White Russell Hobbs Varná konvice Inspire White Russell Hobbs Varná konvice Inspire White Russell Hobbs Varná konvice Inspire White Russell Hobbs Varná konvice Inspire White Russell Hobbs Varná konvice Inspire White Russell Hobbs Varná konvice Inspire White

Rychlovarná konvice Inspire White Russell Hobbs 24360-70 Vám připraví lahodný šálek čaje či kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním bílým designem vlnek, který je doplněn o chromové prvky. Zároveň nabídne praktické funkce.

Dostupnost:

Skladem
8.6.2023 (zítra) u Vás (Dnes odesíláme)

Vaše cena:

1 399 Kč
včetně PHE a DPH

Množství:

ks

Záruka:

24 měsíců

Model / EAN:

24360-70 / 4008496972371

Výrobce:

Russell Hobbs

Varná konvice Inspire White Russell Hobbs 24360-70

Vychutnejte si každé ráno Váš oblíbený šálek kávy či čaje s pomocí stylové rychlovarné konvice 24360-70 Inspire White Russell Hobbs. Její jednoduchý bílý vlnkovaný design ve vysokém lesku Vám zpříjemní každé ráno přípravu Vaší snídaně. Je nejen designovým kouskem, ale také skvělým pomocníkem se spoustou praktických funkcí. Odnímatelný filtr či zdokonalená nálevka jsou samozřejmostí, ale jistě oceníte také ukazatel množství vody či prostor pro skladování kabelu.

Odnímatelný omyvatelný filtr

Díky odnímatelnému a omyvatelnému filtru, udržíte Vaši vodu čistou a bez nečistot, které se nacházejí uvnitř vodovodního kohoutku. Jednoduše ho vyndáte, opláchnete pod tekoucí vodou a vrátíte na své místo.

Zdokonalená nálevka

Varná konvice Inspire přináší zdokonalenou nálevku a rukojeť, která umožňují snadné přenášení a plnění konvice tekoucí vodou. Moderní nálevka zajišťuje bezpečné nalití obsahu konvice bez sebemenšího kapání.

Rychlá zóna vaření

Označení 1, 2 nebo 3 šálky Vám pomůže k uvaření množství vody, které potřebujete. Ideální pokud potřebujete uvařit rychle vodu nebo máte chuť pouze na jeden horký nápoj.

Specifikace varné konvice

 • Prémiový plast s designem vlnek
 • Zdokonalená nálevka
 • Ukazatel množství vody
 • Podsvícený přepínač
 • Víko otevírané tahem
 • 360° základna
 • Označení objemu pro 1/2/3 šálky
 • Úložný prostor pro kabel
 • Uvaří jeden šálek vody za 55 sekund
 • Ušetří až 66% energie
 • Ochrana proti chodu na sucho
 • 1,7 l
 • 2400 W

Návod k použití (ke stažení)

Napsat recenzi
Vaše jméno:
Vaše recenze:
Poznámka: HTML není přeloženo!
 
Hodnocení: Špatné            Dobré
 
Opište kód z obrázku: Captcha

Podobné produkty

Koupit

1 699 Kč

Kávovar Inspire White

Kávoar Inspire White Russell Hobbs 24390-56 Vám připraví lahodný šálek kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním bílým designem vlnek, který je doplněn o chromové prvky. Zároveň nabídne praktické funkce.

Koupit

1 399 Kč

Topinkovač Inspire White

Topinkovač Inspire White Russell Hobbs 24370-56 Vám připraví křupavý toust a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním bílým designem vlnek, který je doplněn o chromové prvky. Zároveň nabídne praktické funkce.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.