0 položek 0 KčZobrazit

Aura

Zobrazeno 1 až 12 z 12 (1 stránek)

1 2

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 299 Kč

Aura Mix & Go Pro

Mixér Aura Mix & Go Pro je ideálním pomocníkem při přípravě čerstvých nápojů či Vašeho oblíbeného smoothie. Není nic jednoduššího než rozmixovat a díky přídavné láhvi si vzít s sebou kamkoli jdete.

Akce

1 999 Kč

Koupit

1 599 Kč

Aura kráječ Dessert Slice & Go

Aura kráječ Dessert Slice & Go nabízí řadu funkcí, které zjednodušší váš život. Plátkuje, seká, strouhá, připraví zeleninu nahrubo či najemno, dle vašeho receptu.Tento kráječ má řadu praktických funkcí včetně nástavce na zmrzlinu.

Akce

999 Kč

Koupit

799 Kč

Aura ruční mixér

Tento silný ruční mixér Aura Russell Hobbs se dvěma metlami, dvěma nástavci na hnětení a metličkou je připraven Vám pomoci i s těmi nejobtížnejšími recepty, pečení Vás bude bavit a jeho bílá moderní barva Vás oslní.

Akce

1 599 Kč

Koupit

1 199 Kč

Aura sekáček a mixér

Tento šikovný pomocník Aura sekáček a mixér Russell Hobbs kombinuje dvě praktické funkce najednou. Můžete si nasekat zeleninu na Váš oblíbený salát či naopak umixovat ingredience na polévku.

Akce

2 099 Kč

Koupit

1 599 Kč

Aura stolní mixér

Tento stolní mixér Aura Russell Hobbs není jen tak obyčejným stolním mixérem. Tento mixér je doplněn o praktický mlýnek, který Vám namele koření, oříšky či Vaši oblíbenou kávu. V krásném bílém designu.

Akce

2 349 Kč

Koupit

1 899 Kč

Aura kuchyňský robot 19005-56

Díky modernímu designu a multifinkčním schopnostem bude s tímto kuchyňským robotem Russell Hobbs Aura radost připravovat vaše oblíbená jídla. S tímto robotem můžete míchat, drtit, krájet a další potřebné činnosti.

Akce

1 199 Kč

Koupit

999 Kč

Aura tyčový mixér

Tento tyčový mixér Aura Russell Hobbs má různé nastavení rychlosti, díky kterým získáte tu správnou konzistenci. Ideální pro přípravu polévek či čerstvého smoothie. Nástavce jsou odnímatelné.

Akce

2 299 Kč

Koupit

1 899 Kč

Aura tyčový mixér 6v1

Multifunkční tyčový mixér Aura Russell Hobbs Vám díky jednomu přístroji umožní několik funkcí. S použitím jednoho přístroje můžete dělat téměř cokoliv od základního mixování k přípravě ingrediencí a omáček do náročnějších receptů.

Akce

2 499 Kč

Koupit

1 999 Kč

Aura odšťavňovač

Máte chuť na něco zdravého a chutného? Pak je pro Vás odšťavňovač Aura Russell Hobbs tím správným pomocníkem. Zpracuje měkké i tvrdé ovoce, zeleninu a vymačká až 750ml čerstvé šťávy.

Akce

7 999 Kč

Koupit

4 999 Kč

Aura kuchyňský robot

Tento elegantní kuchyňský robot Russell Hobbs Aura přináší řadu praktických funkcí,včetně odšťavňovače, kráječe, strouhače a masového mlýnku. Je ideální ke každodenní přípravě všech jídel.

Náhradní příslušenství k tyčovému mixéru Aura 6v1 Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Náhradní nádoba k robotu Aura Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Kolekce Aura Russell Hobbs

Russell Hobbs Vám představuje oslinivě svěží kolekci Aura v briliantově bílém designu.

Svěžím přístupem a osobitým designem v krásné bílé přináší řada k přípravě pokrmů Aura dotek elegance do Vašich kuchyní.

Tato kolekce Russell Hobbs zahrnuje celou základní výzbroj kvalitních kuchyňských produktů se všemi funkcemi k mixování, krájení, sekání a hnětení.

Díky tomu je příprava pokrmů skutečně jednoduchá.

Tato velmi nápadná a zároveň neotřelá řada zaujme každého milovníka vaření!

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.