0 položek 0 KčZobrazit

Bubble Soft

Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)

1 2

Akce

1 699 Kč

Koupit

1 449 Kč

Russell Hobbs Topinkovač Bubble Soft Green

Luxusní topinkovač Russell Hobbs Bubble Soft Green 25080-56 kombinuje tradiční kulatý design a osobité křivky. Pastelově zelená barva Vás zanese do oázy klidu a vnese do Vaší kuchyně kouzlo pohody. Tradiční design řadí tento zelený topinkovač mezi retro styly. Hodí se jak do tradičních kuchyní, tak i do těch moderních.

Akce

1 999 Kč

Koupit

1 949 Kč

Russell Hobbs Varná konvice Bubble Soft Green

Luxusní varná konvice Russell Hobbs Bubble Soft Green 24404-70 kombinuje tradiční kulatý design a osobité křivky. Pastelově zelená barva Vás zanese do oázy klidu a vnese do Vaší kuchyně kouzlo pohody. Tradiční design řadi tuto zelenou rychlovarnou konvici mezi retro styly. Hodí se jak do tradičních kuchyní, tak i do těch moderních.

Akce

1 599 Kč

Detail

1 499 Kč

Russell Hobbs Topinkovač Bubble Soft Pink

Luxusní topinkovač Russell Hobbs Bubble Soft Pink 25081-56 kombinuje tradiční kulatý design a osobité křivky. Pastelově růžová barva Vás zanese do oázy klidu a vnese do Vaší kuchyně kouzlo pohody. Tradiční design řadí tento růžový topinkovač mezi retro styly. Hodí se jak do tradičních kuchyní, tak i do těch moderních.

Akce

1 999 Kč

Detail

1 899 Kč

Russell Hobbs Varná konvice Bubble Soft Pink

Luxusní varná konvice Russell Hobbs Bubble Soft Pink 24402-70 kombinuje tradiční kulatý design a osobité křivky. Pastelově růžová barva Vás zanese do oázy klidu a vnese do Vaší kuchyně kouzlo pohody. Tradiční design řadí tuto růžovou rychlovarnou konvici mezi retro styly. Hodí se jak do tradičních kuchyní, tak i do těch moderních.

Kolekce Bubble Soft Russell Hobbs

Kolekce Bubble Soft od Russell Hobbs Vám přináší novým kulaty design, který kombinuje tradiční styl a osobité křivky v dokonalou bublinu.

Pastelové barvy růžové a zelené Vás zanesou do oázy klidu a pryč od všedních starostí.

Zajimavý design se hodí jak do tradičních, tak i do moderních kuchyní.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.