0 položek 0 KčZobrazit

Buckingham

Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)

1 2

Chcete si pochutnat na čerstvé kávě? Není nic lepšího než kávovar s mlýnkem Buckingham Grind & Brew Russell Hobbs, který Vám bez námahy a snadno namele Vaši oblíbenou kávu a připraví ji do termální konvice.

Tato varná konvice Buckingham Russell Hobbs je vybavena digitální technologií ukazatele teploty, díky které vodu zahřejete na požadovanou teplotu. Též Vás nadchne funkce tichého vaření.

Akce

1 799 Kč

Koupit

1 389 Kč

Russell Hobbs Buckingham kávovar

Tento kávovar Russell Hobbs Buckingham Vám nabídne pokročilou technologii spařovací hlavy pro lepší extrahování kávy. To znamená ještě lepší chuť a zároveň ještě lepší požitek z dobré kávy.

Pro snadné mletí a uvaření vaší kávy je tu nový digitální kávovar Buckingham Grind & Brew  Rusell Hobbs. Vysoce kvalitná kartáčovaná ušlechtilá ocel oslní každého milovníka kávy. Kávovar Buckingham Russell Hobbs má zabudovaný mlýnek, a proto Vám nabídne vždy čerstvou kávu.

Kolekce Buckingham Russell Hobbs

Snídaňová řada Russell Hobbs Buckingham je nabitá moderními funkcemi a nejnovějšími technologiemi.

Většina produktů této kolekce je vybavena modrým světlem, které se zapne, když se produkt používá.

Je navrženo tak, abyste věděli, kdy je ta správná teplota pro Váš čaj, topinku nebo kávu. S elegantním povrchem z kartáčované nerez oceli se bude každý kousek vyjímat v srdci Vaší kuchyně.

Kolekca navržená v decentním stylu, který Vám našeptává dobrou chuť!

Kolekce pojmenována podle britského města.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.