0 položek 0 KčZobrazit

Chester

Zobrazeno 1 až 7 z 7 (1 stránek)

1 2

Náhradní filtr do kávovaru 22000-56 Chester Grind & Brew Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Akce

2 399 Kč

Koupit

2 159 Kč

Russell Hobbs Chester termální kávovar

Termální kávovar Chester Russell Hobbs kombinuje inovativní prvky s moderním designem ve vysoké kvalitě leštěné nerezové oceli s černými plastovými aplikacemi. Velkým plus tohoto kávovaru je termální konvice.

Akce

1 399 Kč

Koupit

1 249 Kč

Russell Hobbs Chester digitální kávovar

Kávovar Russell Hobbs Chester kombinuje inovativní prvky a moderní design s vysoce kvalitní leštěnou nerez ocelí. Navíc tento kávovar byl vyvinut tak,aby poskytoval zdokonalenou extrakci kávy.

Akce

1 199 Kč

Koupit

999 Kč

Russell Hobbs Chester varná konvice

Varná konvice Russell Hobbs Chester v leštěné nerezové oceli s černými plastovými prvky se hodí do každé domácnosti. Speciálně navržené hrdlo zabráňuje nechtěnému kapání či stékání vody po konvici.

Náhradní konvice do kávovarů Platinum Mill 18331-56 a Buckingham Grind & Brew 20060-56 Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Náhradní konvice do kávovaru Chester Grind & Brew Russell Hobbs 22000-56. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Akce

3 199 Kč

Koupit

2 799 Kč

Russell Hobbs Chester kávovar Grind & Brew

Pokud si myslíte, že mletí kávových zrn je nepraktické, mýlíte se. Kávovar s mlýnkem Chester Grind & Brew je velmi jednoduchý k používání. Jednoduše nasypte kávová zrnka do mlýnku, vyberte si sílu kávy a počet šálků, stiskněte tlačítko a je hotovo. Za několik minut si již budete vychutnávat výbornou kávu. Není nic lepšího než čerstvě namletá káva, na které si rádi pochutnáte.

Kolekce Chester Russell Hobbs

Snídaňová kolekce Chester Russell Hobbs kombinuje inovativní prvky a moderní design s vysoce kvalitní leštěnou nerez ocelí. Tato kombinace výrazně sedne do každé kuchyně.

Kolekce pojmenována podle britského města.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.