0 položek 0 KčZobrazit

Chester

Zobrazeno 1 až 7 z 7 (1 stránek)

1 2

Náhradní konvice do kávovarů Platinum Mill 18331-56 a Buckingham Grind & Brew 20060-56 Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Náhradní filtr do kávovaru 22000-56 Chester Grind & Brew Russell Hobbs. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Akce

3 199 Kč

Koupit

2 799 Kč

Russell Hobbs Chester kávovar Grind & Brew

Pokud si myslíte, že mletí kávových zrn je nepraktické, mýlíte se. Kávovar s mlýnkem Chester Grind & Brew je velmi jednoduchý k používání. Jednoduše nasypte kávová zrnka do mlýnku, vyberte si sílu kávy a počet šálků, stiskněte tlačítko a je hotovo. Za několik minut si již budete vychutnávat výbornou kávu. Není nic lepšího než čerstvě namletá káva, na které si rádi pochutnáte.

Akce

2 399 Kč

Koupit

2 159 Kč

Russell Hobbs Chester termální kávovar

Termální kávovar Chester Russell Hobbs kombinuje inovativní prvky s moderním designem ve vysoké kvalitě leštěné nerezové oceli s černými plastovými aplikacemi. Velkým plus tohoto kávovaru je termální konvice.

Akce

1 399 Kč

Koupit

1 249 Kč

Russell Hobbs Chester digitální kávovar

Kávovar Russell Hobbs Chester kombinuje inovativní prvky a moderní design s vysoce kvalitní leštěnou nerez ocelí. Navíc tento kávovar byl vyvinut tak,aby poskytoval zdokonalenou extrakci kávy.

Akce

1 199 Kč

Koupit

999 Kč

Russell Hobbs Chester varná konvice

Varná konvice Russell Hobbs Chester v leštěné nerezové oceli s černými plastovými prvky se hodí do každé domácnosti. Speciálně navržené hrdlo zabráňuje nechtěnému kapání či stékání vody po konvici.

Náhradní konvice do kávovaru Chester Grind & Brew Russell Hobbs 22000-56. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Kolekce Chester Russell Hobbs

Snídaňová kolekce Chester Russell Hobbs kombinuje inovativní prvky a moderní design s vysoce kvalitní leštěnou nerez ocelí. Tato kombinace výrazně sedne do každé kuchyně.

Kolekce pojmenována podle britského města.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.