0 položek 0 KčZobrazit

Flame Red

Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)

1 2

Bohatou chuť kávy si užijete díky kávovaru Colours Flame Red Russell Hobbs 24031-56, který Vás oslní svým elegantním vzhledem v červené barvě. Kávovar s digitálním displejem Vám umožní si načasovat kávu, tak jak potřebujete.

Flame Red topinkovač s delší přihrádkou je ideální pro všechny, co si rádi vybírají.  S delšími přihrádkami nemusíte volit standardní chléb, místo toho si můžete vychutnat housky, rohlíky či bagetky. A ještě Vás zaujme červený design. Povrch z nerez oceli v kombinaci s lesklým chromem v luxusní červené barvě Vás jistě zaujme.

Malá, ale skvěle tvarovaná, Flame Red Mini rychlovarná konvice 24992-70 je ideální pro přípravu menšího množství nápojů. Tato kompaktní 1-litrová konvice s moderním zpracováním je vhodná do malých domácností nebo na cesty.

Akce

1 399 Kč

Detail

1 299 Kč

Russell Hobbs Colours Flame Red varná konvice

Tato elegantní, stylová varná konvice Colours Flame Red Russell Hobbs s lakovaným povrchem v červené barvě a leštěnými prvky dodá Vaší kuchyni moderní a luxusní design. Jistě oceníte její kapacitu 1,7l, díky které uvaří až 6 šálků.

Kolekce Flame Red Russel Hobbs

Nová svůdná kolekce Flame Red v barvě luxusní červené okouzlí každého milovníka kvalitních spotřebičů Russell Hobbs.Červená je jednou z nejoblíbenějších barev používaných v interiérech a udělá dojem i ve Vaší kuchyni.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.