0 položek 0 KčZobrazit

Flame Red

Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)

1 2

Colours Flame Red topinkovač Russell Hobbs má moderní zpracování, které dodá vaší kuchyni elegantní vzhled. Díky širším přihrádkám jednoduše opeče silnější plátky chleba podle vašich představ. Výhodou je nastavitelný stupeň opečení.

Akce

1 299 Kč

Koupit

1 199 Kč

Russell Hobbs Colours Flame Red varná konvice

Tato elegantní, stylová varná konvice Colours Flame Red Russell Hobbs s lakovaným povrchem v červené barvě a leštěnými prvky dodá Vaší kuchyni moderní a luxusní design. Jistě oceníte její kapacitu 1,7l, díky které uvaří až 6 šálků.

Akce

1 099 Kč

Koupit

899 Kč

Russell Hobbs Flame Red compact varná konvice

Malá, ale skvěle tvarovaná, Flame Red Compact varná konvice je ideální pro přípravu menšího množství nápojů. Tato kompaktní 1-litrová konvice s moderním zpracováním je vhodná do malých domácností nebo na cesty.

Flame Red topinkovač s delší přihrádkou je ideální pro všechny, co si rádi vybírají.  S delšími přihrádkami nemusíte volit standartní chléb, místo toho si můžete vychutnat housky, rohlíky či bagetky. A ještě Vás zaujme červený design. Povrch z nerez oceli v kombinaci s lesklým chromem v luxusní červené barvě Vás jistě zaujme.

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 299 Kč

Russell Hobbs Kávovar Flame Red 20131-56

Ať už máte rádi černou nebo bílou kávu, připravená v červeném kávovaru Flame Red Russell Hobbs bude chutnat ještě lépe. Díky nové technologii budete se svou kávou z tohoto kávovaru zajisté spokojeni.

Kolekce Flame Red Russel Hobbs

Nová svůdná kolekce Flame Red v barvě luxusní červené okouzlí každého milovníka kvalitních spotřebičů Russell Hobbs.Červená je jednou z nejoblíbenějších barev používaných v interiérech a udělá dojem i ve Vaší kuchyni.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.