0 položek 0 KčZobrazit

Flame Red

Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)

1 2

Tato elegantní, stylová varná konvice Colours Flame Red Russell Hobbs s lakovaným povrchem v červené barvě a leštěnými prvky dodá Vaší kuchyni moderní a luxusní design. Jistě oceníte její kapacitu 1,7l, díky které uvaří až 6 šálků.

Malá, ale skvěle tvarovaná, Flame Red Compact varná konvice je ideální pro přípravu menšího množství nápojů. Tato kompaktní 1-litrová konvice s moderním zpracováním je vhodná do malých domácností nebo na cesty.

Flame Red topinkovač s delší přihrádkou je ideální pro všechny, co si rádi vybírají.  S delšími přihrádkami nemusíte volit standartní chléb, místo toho si můžete vychutnat housky, rohlíky či bagetky. A ještě Vás zaujme červený design. Povrch z nerez oceli v kombinaci s lesklým chromem v luxusní červené barvě Vás jistě zaujme.

Akce

1 799 Kč

Koupit

1 399 Kč

Russell Hobbs Flame red gril

Tento gril Russell Hobbs Flame Red skvěle doplňuje snídaňovou kolekci. Vysoce kvalitní lakovaná a jasně červená ocel s lesklým chromem dělá z tohoto grilu nejen skvělého pomocníka, ale také designový doplněk.

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 299 Kč

Russell Hobbs Kávovar Flame Red 20131-56

Ať už máte rádi černou nebo bílou kávu, připravená v červeném kávovaru Flame Red Russell Hobbs bude chutnat ještě lépe. Díky nové technologii budete se svou kávou z tohoto kávovaru zajisté spokojeni.

Kolekce Flame Red Russel Hobbs

Nová svůdná kolekce Flame Red v barvě luxusní červené okouzlí každého milovníka kvalitních spotřebičů Russell Hobbs.Červená je jednou z nejoblíbenějších barev používaných v interiérech a udělá dojem i ve Vaší kuchyni.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.