0 položek 0 KčZobrazit

Horizon

Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)

1 2

Pokud hledáte přístroj, který Vám umožní sekat, krájet, šlehat a mixovat, máme pro Vás kuchyšnký robot Russell Hobbs 24731-56. Tento užitečný pomocník zastane všechnu práci za Vás. Elegantní a jednoduchý design.

Potřebujete snadno a rychle umixovat přísady do Vašeho oblíbeného jídla? Máme pro Vás stolní mixér Horizon 24721-56, který se poradí i s tím nejtvrdším ovocem a zeleninou. Jednoduchý stylový design v ledové bílé a výrazné černé s lesklými prvky se bude krásně vyjímat v každé moderní kuchyni.

Mini sekáček Horizon 24661-56 přináší do Vaší kuchyně klasický elegantní design v černo-bílé barvě. Tento sekáček Vám nabídne rychlé a snadné použití jedním stiskem. Praktický pomocník při vaření.

Tyčový mixér Horizon 24691-56 přináší do Vaší kuchyně klasický elegantní design v černo-bílé barvě. Tento ponorný mixér Vám nabídne rychlé a snadné každodenní použití. Součástí praktická 700 ml nádoba.

Tyčový mixér Horizon 27410-56 přináší do Vaší kuchyně klasický elegantní design v černo-bílé barvě. Tento ponorný mixér Vám nabídne hned 3 přístroje v jednom. Jednoduchou výměnou nástavců můžete šlehat, mixovat či sekat s pomocí jednoho přístroje.

Ruční mixér Horizon Vám přináší tradiční jednoduchý styl v lesklém elegantním bílo-černém designu, který se hodí do každé kuchyně. Tento šlehač má pět různých stupňů rychlosti a turbo funkci, která zaručuje maximální výkon v co nejkratším čase. Metly je možno mýt v myčce na nádobí.

Kolekce Horizon Russell Hobbs

Kolekce Horizon od Russell Hobbs přináší kombinaci leskle černé a třpytivě sněhobílé barvy.

Tato klasická řada si dokáže hravě poradit s každým receptem a k tomu se ještě bude na vaší kuchyňské lince dokonale vyjímat.

Kolekce Horizon za vás bude mixovat, krájet, míchat i odšťavňovat, pomůže vám uvařit pokrmy rychleji, takže vám zbyde více času na rodinu.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.