0 položek 0 KčZobrazit

Legacy

Zobrazeno 1 až 13 z 13 (1 stránek)

1 2

Akce

1 799 Kč

Koupit

1 499 Kč

Russell Hobbs Legacy Floral gril

Tento elegantní gril Legacy Floral Russell Hobbs je nejen skvělým doplňkem Vašeho stolování,ale také praktickým pomocníkem při přípravě jídla pro celou rodinu. Připraví chutné a výtečné jídlo!

Akce

2 199 Kč

Koupit

1 899 Kč

Russell Hobbs Legacy Floral kávovar

K oslavě 60 let inovací vám Russell Hobbs představuje Legacy Floral kávovar, který je inspirován originálním a tradičním designem. Navíc obsahuje nové funkce pro ještě lepší chuť filtrované kávy.

Akce

1 899 Kč

Koupit

1 599 Kč

Russell Hobbs Legacy Floral topinkovač

Atraktivní topinkovač Legacy Floral Russell Hobbs Vám přináší zcela nový elegantní design. Temná černá s bílými květinami Vás jistě nadchne a zároveň Vám nabídne spoustu praktických funkcí.

Akce

2 199 Kč

Koupit

1 799 Kč

Russell Hobbs Legacy Floral varná konvice

Tato černobílá varná konvice Legacy Floral Russell Hobbs kombinuje moderní design s tradičním stylem. S elegantním  bílým květinovým vzorem zajisté prozáří Vaši kuchyň.

Akce

1 899 Kč

Koupit

1 699 Kč

Russell Hobbs Legacy Stainless Steel kávovar

V roce 1952 Russell Hobbs zahájil první světovou výrobu elektrického kávovaru s funkcí udržení teploty. Legacy Stainless Steel kávovar je inspirován originálním stylem a kompaktním designem. Nabízí moderní technologie, které Vám zaručí dokonale chutnou kávu.

Akce

1 899 Kč

Koupit

1 599 Kč

Russell Hobbs Legacy Black kávovar

V roce 1952 Russell Hobbs zahájil první světovou výrobu elektrického kávovaru s funkcí udržení teploty. Legacy Black kávovar je inspirován originálním stylem a kompaktním designem. Nabízí moderní technologie, které Vám zaručí dokonale chutnou kávu.

Akce

1 899 Kč

Koupit

1 699 Kč

Russell Hobbs Legacy Red kávovar

V roce 1952 Russell Hobbs zahájil první světovou výrobu elektrického kávovaru s funkcí udržení teploty. Legacy Red kávovar je inspirován originálním stylem a kompaktním designem. Nabízí moderní technologie, které Vám zaručí dokonale chutnou kávu.

Akce

1 299 Kč

Koupit

1 199 Kč

Russell Hobbs Legacy Red topinkovač

Pokud neradi čekáte na rozpečení vašeho chleba, Legacy Red topinkovač si zamilujete. Rozpéká o 55% rychleji. Vaše pečivo si můžete vychutnat stejně dobře a zároveň ušetříte Váš čas. Tento topinkovač nabízí široké přihrádky pro silnější plátky chleba.

Akce

1 299 Kč

Koupit

1 199 Kč

Russell Hobbs Legacy Black topinkovač

Pokud neradi čekáte na rozpečení vašeho chleba, Legacy Black topinkovač si zamilujete. Rozpéká o 55% rychleji. Vaše pečivo si můžete vychutnat stejně dobře a zároveň ušetříte Váš čas. Tento topinkovač nabízí široké přihrádky pro silnější plátky chleba.

Akce

1 299 Kč

Koupit

1 199 Kč

Russell Hobbs Legacy Stainless Steel topinkovač

Pokud neradi čekáte na rozpečení vašeho chleba, Legacy Stainless Steel topinkovač si zamilujete. Rozpéká o 55% rychleji. Vaše pečivo si můžete vychutnat stejně dobře a zároveň ušetříte Váš čas. Tento topinkovač nabízí široké přihrádky pro silnější plátky chleba.

K oslavě 60 let inovací, kdy Russell Hobbs předvedl první varnou konvici s automatickým vypínáním, byla navržena speciální edice varných konvic. Russell Hobbs představuje novou konvici Legacy Stainless Steel v nerezovém designu. Russell Hobbs představuje nový design a stylově lesklé zpracování. Tato konvice bude zajisté zářivou ozdobou Vaší kuchyně.

Akce

1 699 Kč

Koupit

1 599 Kč

Russell Hobbs Legacy Black varná konvice

K oslavě 60 let inovací, kdy Russell Hobbs předvedl první varnou konvici s automatickým vypínáním, byla navržena speciální edice varných konvic. Russell Hobbs představuje novou konvici Legacy v černém designu. Russell Hobbs představuje nový design a stylově lesklé zpracování. Tato konvice bude zajisté zářivou ozdobou Vaší kuchyně.

Akce

1 699 Kč

Koupit

1 599 Kč

Russell Hobbs Legacy Red varná konvice

K oslavě 60 let inovací, kdy Russell Hobbs předvedl první varnou konvici s automatickým vypínáním, byla navržena speciální edice varných konvic. Russell Hobbs představuje novou konvici Legacy v červeném designu. Russell Hobbs představuje nový design a stylově lesklé zpracování. Tato konvice bude zajisté zářivou ozdobou Vaší kuchyně.

Kolekce Legacy Russell Hobbs

U příležitosti výročí 60 let inovace varných konvic Russell Hobbs vzniká nová kolekce Legacy v několika barevných provedení.

Tato speciální edice Vám nabídne klasiku v nerez barvě, zářivou červenou či temnou černou.

V roce 1955 značka Russell Hobbs zahájila výrobu první elektrické konvice s automatickým vypínáním.

K oslavě 60 výročí inovace, stylu a designu vytvořil Russell Hobbs novou snídaňovou kolekci Legacy.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.