0 položek 0 KčZobrazit

Varné konvice

Zobrazeno 1 až 16 z 39 (3 stránek)

1 2

1 2 3 Další

Milovníci retro stylu si přijdou na své s touto rychlovarnou konvicí Distinctions Ocean Blue Russell Hobbs 26421-70, která kombinuje moderní funkce s retro designem. Varná konvice klasického tvaru z nerezové oceli je modrým pruhem.

Milovníci retro stylu si přijdou na své s touto rychlovarnou konvicí Distinctions Titanium Russell Hobbs 26422-70, která kombinuje moderní funkce s retro designem. Varná konvice klasického tvaru z nerezové oceli je doplněna šedým pruhem.

Milovníci retro stylu si přijdou na své s touto rychlovarnou konvicí Distinctions Black Russell Hobbs 26420-70, která kombinuje moderní funkce s retro designem. Varná konvice klasického tvaru z nerezové oceli je doplněna černými prvky.

Rychlovarná konvice Matte Black Russell Hobbs 26140-70 Vám připraví lahodný šálek kávy nebo čaje a zároveň Vás potěší i na pohled svým tradičním černým designem, který je doplněn o chromové prvky. Zajisté oceníte praktické funkce.

Moderní nerezová konvice Russell Hobbs 26300-70 Quiet je nejen stylová, ale zároveň oceníte tichý chod. Nádherné modré podsvícení během vaření si zamilují všichni moderní uživatelé. S touto tichou konvicí uvaříte rychle šálek čaje a zároveň šetříte energii.

Rychlovarná konvice Groove Grey Russell Hobbs 26382-70 Vám připraví lahodný šálek čaje či kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním texturovaným povrchem v 3D designu. Zároveň nabídne praktické funkce.

Rychlovarná konvice Groove White Russell Hobbs 26381-70 Vám připraví lahodný šálek čaje či kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním texturovaným povrchem v 3D designu. Zároveň nabídne praktické funkce.

Rychlovarná konvice Groove Black Russell Hobbs 26380-70 Vám připraví lahodný šálek čaje či kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním texturovaným povrchem v 3D designu. Zároveň nabídne praktické funkce.

Náhradní sítko do rychlovarných konvic kolekce Textures - Grey, Black, Red, White. Originální náhradní díl Russell Hobbs.

Rychlovarná konvice Structure Russell Hobbs 28081-70 Vám připraví lahodný šálek čaje či kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním strukturovaným černým designem, který je doplněn o modré podsvícení.

Rychlovarná konvice Structure Russell Hobbs 28080-70 Vám připraví lahodný šálek čaje či kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním strukturovaným bílým designem, který je doplněn o modré podsvícení.

Milovníci Vintage stylu si přijdou na své s touto rychlovarnou konvicí Stylevia Russell Hobbs 28130-70, která kombinuje moderní funkce s retro designem. Varná konvice klasického tvaru z nerezové oceli je doplněna černými prvky.

Stylová skleněná rychlovarná konvice Classic Russell Hobbs 26080-70 vnese do Vaší kuchyně řemeslný design a nabídne praktické funkce včetně modrého podsvícení během vaření.

Rychlovarná konvice Honeycomb Russell Hobbs 26051-70 Vám připraví lahodný šálek čaje či kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním černým designem, který vypadá jako plástve medu.Zároveň nabídne praktické funkce.

Rychlovarná konvice Honeycomb White Russell Hobbs 26050-70 Vám připraví lahodný šálek čaje či kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým netradičním bílým designem, který vypadá jako plástve medu. Zároveň nabídne praktické funkce.

Rychlovarná konvice Inspire White Russell Hobbs 24360-70 Vám připraví lahodný šálek čaje či kávy a zároveň Vás potěší i na pohled svým originálním bílým designem vlnek, který je doplněn o chromové prvky. Zároveň nabídne praktické funkce.

1 2 3 Další

Varné konvice Russell Hobbs

Objevte naši řadu překrásných barevných a nerezových varných konvic Russell Hobbs, která bude vyhovovat Vašemu vkusu. Unikátní styl a design rychlovarných konvic

Po desetiletí byla značka Russell Hobbs průkopníkem ve výrobě elektrických konvic. Během tohoto času přinesla řadu inovací - první bezdrátovou konvici, 360° kruhovou základnu, první konvici s rychlým ohřevem, celosvětově první konvici s automatickým vypínáním při varu atd.

Slavná historie rychlovarných konvic

V roce 2010 oslavila značka Russell Hobbs padesáté výročí uvedení proslavené varné konvice K2, která se po svém uvedení v roce 1960 stala nejoblíbenější varnou konvicí Velké Británie v letech 1960 až 1970.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.