0 položek 0 KčZobrazit

Ruční mixéry

Zobrazeno 1 až 7 z 7 (1 stránek)

1 2

Ruční mixér Horizon Vám přináší tradiční jednoduchý styl v lesklém elegantním bílo-černém designu, který se hodí do každé kuchyně. Tento šlehač má pět různých stupňů rychlosti a turbo funkci, která zaručuje maximální výkon v co nejkratším čase. Metly je možno mýt v myčce na nádobí.

Tento ruční míxér Explore Russell Hobbs je vhodný pro přípravu kynutého těsta, litého těsta, směsi na dort atd. Díky praktickému stojanu ho můžete nechat pracovat, aniž byste jej museli držet. Jednoduché a snadné použití.

Akce

599 Kč

Koupit

499 Kč

Russell Hobbs Explore ruční mixér

Tento ruční mixér (šlehač) je ideální volbou pro ty, kteří se teprve učí, jak připravit lahodné pokrmy. Jeho používání je velice jednoduché, Stiskem jednoho tlačítka si umixujete potraviny pro dort, bábovku či jiných pokrmů.

Tento ruční mixér Desire Russell Hobbs se jednoduše a příjemně používá a je tak ideálním pomocníkem pro mixování litých těst, těsta na koláč a hnětení. Stojí samostatně na svém stojanu.

Náhradní šlehací metly k mixéru Desire 18960-56 a Aura 18965-56.

Náhradní hnětací metly k mixéru Illumina a Desire.

Náhradní šlehací metly k mixéru Aura 21200-56

Ruční mixéry Russell Hobbs

Ruční mixéry Russell Hobbs se vyznačují vysokou kvalitou, originálním designem a vysokým výkonem a také jednoduchou údržbou.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.