0 položek 0 KčZobrazit

Storm Grey

Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)

1 2

Tato elegantní, stylová varná konvice Colours Storm Grey Russell Hobbs s lakovaným povrchem v šedé barvě a leštěnými prvky dodá Vaší kuchyni moderní a luxusní design. Jistě oceníte její kapacitu 1,7l, díky které uvaří až 6 šálků.

Malá, ale skvěle tvarovaná, Storm Grey Compact nerezová varná konvice je ideální pro přípravu menšího množství nápojů. Tato kompaktní 1-litrová konvice s moderním zpracováním je vhodná do malých domácností nebo na cesty.

Storm Grey topinkovač s delší přihrádkou je ideální pro všechny, co si rádi vybírají.  S delšími přihrádkami nemusíte volit standartní chléb, místo toho si můžete vychutnat housky, rohlíky či bagetky. A ještě Vás zaujme šedý design. Povrch z nerez oceli v kombinaci s lesklým chromem v luxusní šedé barvě Vás jistě zaujme.

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 299 Kč

Russell Hobbs Kávovar Storm Grey 20132-56

Když si dáte kávu, užijete si bohatší a plnější chuť, pokud ji připravíte v tomto úžasném kávovaru Storm Grey Russell Hobbs. Díky nové technologii pro lepší extrakci kávy si svůj šálek vychutnáte opravdu na maximum.

Akce

1 199 Kč

Koupit

999 Kč

Russell Hobbs Storm Grey topinkovač 18954-56

Povrch z nerez oceli v kombinaci s lesklým chromem v luxusní šedé barvě dodává topinkovači Storm Grey Russell Hobbs nádech elegance, která Vás oslní. Tento šikovný topinkovač v neutrálním designu nabízí spoustu užitečných funkcí.

Kolekce Storm Grey Russel Hobbs

Nová kolekce Strom Grey v barvě elegantní šedi okouzlí každého milovníka kvalitních spotřebičů Russell Hobbs. Snídaňová kolekce v moderním designu s šedými prvky byla navržena tak, aby ladila se všemi ostatními barvami Vašeho domova.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.