0 položek 0 KčZobrazit

Storm Grey

Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)

1 2

Colours Storm Grey topinkovač Russell Hobbs má moderní zpracování, které dodá vaší kuchyni elegantní vzhled. Díky širším přihrádkám jednoduše opeče silnější plátky chleba podle vašich představ. Výhodou je nastavitelný stupeň opečení.

Tato elegantní, stylová varná konvice Colours Storm Grey Russell Hobbs s lakovaným povrchem v šedé barvě a leštěnými prvky dodá Vaší kuchyni moderní a luxusní design. Jistě oceníte její kapacitu 1,7l, díky které uvaří až 6 šálků.

Malá, ale skvěle tvarovaná, Storm Grey Compact nerezová varná konvice je ideální pro přípravu menšího množství nápojů. Tato kompaktní 1-litrová konvice s moderním zpracováním je vhodná do malých domácností nebo na cesty.

Akce

1 499 Kč

Koupit

1 299 Kč

Russell Hobbs Kávovar Storm Grey 20132-56

Když si dáte kávu, užijete si bohatší a plnější chuť, pokud ji připravíte v tomto úžasném kávovaru Storm Grey Russell Hobbs. Díky nové technologii pro lepší extrakci kávy si svůj šálek vychutnáte opravdu na maximum.

Kolekce Storm Grey Russel Hobbs

Nová kolekce Strom Grey v barvě elegantní šedi okouzlí každého milovníka kvalitních spotřebičů Russell Hobbs. Snídaňová kolekce v moderním designu s šedými prvky byla navržena tak, aby ladila se všemi ostatními barvami Vašeho domova.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.